V0985 BLACK BEAUTY
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | V0985 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 3 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 6 |
| Length | 271cm / 107inch |
| Height | 146cm / 57inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2064kg |
| Block | V0985 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 4 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 5 |
| Length | 271cm / 107inch |
| Height | 146cm / 57inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 1720kg |
| Block | V0985 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 5 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 7 |
| Length | 271cm / 107inch |
| Height | 146cm / 57inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2408kg |
| Block | V0985 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 6 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 5 |
| Length | 271cm / 107inch |
| Height | 146cm / 57inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2064kg |